२०८१, ५ श्रावण शनिबार | Sat Jul 20 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

दशैं मनाउन भुम्लु जानेलाई निःशुल्क बस !दशैं मनाउन काभ्रेको भुम्लु जानेलाई नि:शुल्क बस व्यवस्था गरिएकोछ । गाउँपालिका उपाध्यक्ष समेत रहेका कांग्रेस नेता दावा लामा (जितेन्द्रमान तामाङ) को अगुवाइमा दशैं मनाउन गाउँ जानेलाई निःशुल्क बस व्यवस्था गरेर गाउँ जाने व्यवस्था मिलाईएको हो ।

नागरिकको सहजताका लागि भाडा तिर्नु नपर्ने गरी बस व्वस्थापन गरेर गाउँ लैजाने पहल गरिएको उपाध्यक्ष लामाले बताए ।काठमाडौंमा बिभिन्न पेशा, व्यवसाय गर्ने र अध्ययन गर्ने भुम्लुबासी आम नागरिकहरुलाई सहजताका लागि भुम्लु भित्रका सम्पूर्ण वडामा नि:शुल्क व्यबस्थापन गरेका बस आज बिहान काठमाडौंबाट भुम्लुका लागि छुटेका छन् ।

बस व्यबस्थापनका लागि सहयोग एबम् सहकार्य गर्ने सबैलाई धन्यवाद दिँदै उपाध्यक्षले लामाले दशैं सभ्य र भव्य रुपमा मनाउन भुम्लुबासीलाई अपिल गरेका छन्।

प्रकाशित मिति : २०८०, ४ कार्तिक शनिबार ००:००  १० : ४८ बजे