२०८१, २८ असार बिहीबार | Fri Jul 12 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

काठमाडौंमा युवा संघ र दुर्गा प्रसाईँको शक्ति प्रदर्शनगणतन्त्रविरोधी अभियान्ता दुर्गा प्रसाईँको नागरिक बचाऊ अभियान र एमालेनिकट युवा-विद्यार्थी विशेष शक्ति प्रदर्शनले काठमाडौं उपत्यकाको माहोल तताएको छ ।

युवा संघको जुलुस तीनकुनेबाट कोटेश्वर हुँदै पुन: तीनकुने आएर सभामा परिणत भएकाे छ । युवा र विद्यार्थीका नेता-कार्यकर्ताले तीनकुनेदेखि कोटेश्वरसम्मको सडक भरिएको छ । एमाले नेता महेश बस्नेत, युवा संघका अध्यक्ष क्षितिज थेबे, अनेरास्ववियुका अध्यक्ष समिक बडालले जुलुसको नेतृत्व गरेका छन् ।

त्यस्तै उपत्यका भित्रिएका दुर्गा प्रसाईँका समर्थकहरूले बल्खुमा शक्त्ति प्रदर्शन गरेका छन् ।

दुवै पक्षको प्रदर्शनलाई मध्यनजर गर्दै सुरक्षाकर्मी बाक्लोरूपमा परिचालन गरिएको थियाे । कार्यक्रमस्थल जाने सडकमा सवारी आवागमन ठप्प थियाे । ट्राफिक र सुरक्षाकर्मीले ठाउँठाउँबाट सवारीसाधन डाइभर्ट गरेका थिए ।

प्रदर्शनका कारण राजधानीबासीले दिनभर सास्ति खेपेका छन् ।

प्रकाशित मिति : २०८०, ७ मंसिर बिहीबार ००:००  ३ : ३९ बजे