२०८१, १४ जेठ सोमबार | Mon May 27 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

ओखलढुंगा कांग्रेसले सर्वसम्मत महासमिति छान्योनेपाली कांग्रेस ओखलढुंगाले महासमिति सदस्यहरु सर्वसम्मत छानेको छ । विद्यान संशोधनसहित पार्टीको महत्वपूर्ण गतिविधिमा सहभागी हुने र नेताको हैसियत बढाउने महासमिति सदस्य पदमा जिल्ला कार्यसमितिले सर्वसम्मत नाम छानेको हो ।

जिल्लाबाट प्रतिनिधित्व गर्ने ११ पदमा खुलातर्फ खिलानाथ दाहाल, लीला बल्लभ दाहाल, नवीन राई, वेदबहादुर रोका र सर्वधन तामाङ, खुला महिलातर्फ गोमा केसी र बाला अधिकारी, खस आर्यतर्फ हरि दाहाल, जनजाति पुरुषमा कुमार श्रेष्ठ, जनजाति महिलामा हेमालक्ष्मी राई र दलित सदस्यमा होमबहादुर विक चयन भएको कांग्रेस जिल्ला सचिव राजकुमार ढुंगानाले बताए । सहमतिको अधिकतम् प्रयास गरेर जिल्ला कार्यसमितिको बैठकले निर्विरोध रूपमा महासमिति सदस्यहरूको नामावली टुङ्ग्याएको उनको भनाई छ ।

प्रकाशित मिति : २०८०, २१ माघ आइतबार ००:००  ५ : २२ बजे