२०७९, २६ माघ बिहीबार | Thu Feb 9 2023

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

युवा व्यवसायी मुके शेर्पाले गरे नेपालको लिस्तीमाई उद्योगको शाखा यूरोपमा बिस्तारकाठमाडौँ । ललितपुरमा बिगत ३० बर्ष देखि लिस्तीमाई उद्योग प्रा.लि. मार्फत कपडा उद्योग संचालन गर्दै आएका सिन्धुपाल्चोकका व्यवसायी मुके शेर्पाले यूरोको इटली स्थीत मिलान शहरमा लिस्तीमाई उद्योगको शाखा संचालन गरेका छन् । मंसिर १ गते देखि इटलीको शाखा मार्फत नेपालको आफ्नो उत्पादन बजारमा शेर्पा ल्याएका शेर्पाले बताए ।
नेपालको उद्योग बाट उत्पादन भएका उलनका कपडाहरु यूरोपका बिभिन्न देशबाट माग बढ्न थालेपछि इटलीमा शाखा स्थापना गरेको शेर्पाको भनाई छ ।

पस्पिना तथा उलन कपडाको उद्योग संचालन गर्दै आएका मुके शेर्पा समाज सेवा र राजनितिमा सकृय छन । व्यवसायी शेर्पाले गत स्थानिय तहको निर्वाचनमा भोटेकोशि गाउँपालिका वडा नं.१ बाट निर्वाचित भएर जनताको सेवा पनि गरेका थिए ।

प्रकाशित मिति : २०७९, २० मंसिर मंगलबार ००:००  ७ : ४२ बजे