२०७९, २६ माघ बिहीबार | Thu Feb 9 2023

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

स्कुटर दुर्घटनामा परी मकवानपुरमा तीनजनाको मृत्यु, ठक्कर दिने सवारीको खोजी जारीहेटौंडा । मकवानपुरको मनहरी गाउँपालिका ९ ज्यामिरे भलादमी चोकमा स्कुटर दुर्घटना हुँदा तीनजनाको मृत्यु भएको छ ।

गएराति पूर्व(पश्चिम राजमार्गअन्तर्गत मनहरीको ज्यामिरेमा ना ३९ प १४३९ नम्बरको स्कुटर दुर्घटनाग्रस्त देखेपछि मोटरसाइकल यात्रीले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रवक्ता डीएसपी टेकबहादुर कार्कीले घाइते अवस्थामा भेटिएका तीनैजनाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको बताए ।

कार्कीका अनुसार मृत्यु हुनेमा मनहरी ८ सिम्पानीका अन्दाजी ३२ वर्षीय धर्मराज मोक्तान, ३२ वर्षीय मिलन मोक्तान र राक्सिराङ(३ लावती बस्ने अन्दाजी ३२ वर्षीय रुपेश तामाङ रहेका छन् । तीनैजनाको मेडिकल कलेज भरतपुरमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो ।

ठक्कर दिने सवारीको खोजी कार्य भइरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

प्रकाशित मिति : २०७९, २९ पुस शुक्रबार ००:००  १० : ५९ बजे