२०७९, ९ चैत्र बिहीबार | Fri Mar 24 2023

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

चिशंखुगढीले सवारी दुर्घटनाका घाइतेको उपचार गर्न ५ लाख आर्थिक सहायता गर्नेओखलढुंगा । ओखलढुंगाको चिशंखुगढी गाउँपालिकाले सवारी दुर्घटनामा घाइते भएका नागरिकको उपचारका लागि ५ लाख आर्थिक सहायता गर्ने भएको छ । फाल्गुन २१ गते दियालेमा भएको सवारी दुर्घटनामा परि घाईते भएकाहरूको उपचारार्थ गाउँपालिकाले ५ लाख आर्थिक सहायता गर्ने निर्णय गरेको हो ।

विभिन्न अस्पतालमा उपचाररत दुर्घटनाका घाइतेको उपचारका लागि स्थानीय सरकारको तर्फबाट सहयोग गरिने गाउँपालिका अध्यक्ष निशान्त शर्माले बताए ।

आईबार बिहान खानीभञ्ज्याङबाट ओखलढुङ्गा सदरमुकाम आउँदै गरेको ना १ ज ८४७३ नम्बरको बोलेरो जीप दुर्घटनामा २ जनाको ज्यान गएको थियो भने १२ जना घाइते भएका थिए । घाइते १० जनालाई हेलिकोप्टर मार्फत उद्वार गरि काठमाडौं पठाइएको थियो भने २ जना ओखलढुंगा सामुदायिक अस्पताल पठाइको थियो । सबै घाइतेको विभिन्न अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

प्रकाशित मिति : २०७९, २६ फाल्गुन शुक्रबार ००:००  ८ : ४४ बजे