२०८१, २९ असार शुक्रबार | Sat Jul 13 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

विश्वभरका पर्यटक तान्दै रसुवाको नौ कुण्डरसुवाको नौ कुण्ड क्षेत्रमा पर्यटकको आवागमन बढेको छ । नौकुण्ड क्षेत्रका सुन्दर प्राकृतिक तथा ऐतिहासिक पर्यटकीय गन्तव्य घुम्ने र रम्ने आन्तरिक तथा बाह्य पर्यटकको आवागमन बढेको हो ।

पर्यटनको प्रचुर सम्भावना भएको यसक्षेत्रलाई स्थानीय सरकारले पूर्वाधार विकास र प्रचारप्रसारमा जोड दिएसँगै नौ कुण्डले विश्वभरका पर्यटक तान्न थालेको छ । नौ कुण्डको समृद्धिको एउटा आधार पर्यटन भएकाले पर्यटकीय क्षेत्र विकास र प्रवद्र्धनमा जोड दिइएको नुर्वु स्याङवो घले बताए ।

पर्यटकीय जिल्लाका रुपमा परिचित रसुवा जिल्लाको नौ कुण्ड गाउँपालिका भित्र दर्जनौं सुन्दर पर्यटकीय गन्तव्य छन् । यि पर्यटकीय क्षेत्रको प्रवद्र्धन र प्रचारप्रसार गर्नसके नौ कुण्ड गाउँपालिका देशकै एउटा महत्वपूर्ण सुन्दर पर्यटकीय गन्तव्य बन्ने निश्चित छ ।

प्रकाशित मिति : २०८०, ३ भाद्र आइतबार ००:००  १ : ३१ बजे