२०८१, ७ जेठ सोमबार | Mon May 20 2024

मौसम अपडेट

नेपाली पात्रो

विदेशी विनिमय दर अपडेट

राशिफल अपडेट

सुन चाँदी दर अपडेट

Title

ओखलढुंगामा सहकारी ठगी आरोपमा माओवादी नेता पक्राउओखलढुंगामा सहकारी ठगी आरोपमा माओवादीका १ नेतासहित २ जना पक्राउ परेका छन् । बचतकर्ताको रकम ठगी आरोपमा ओखलढुंगाको ककनी गौरीवन सहकारीका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष पक्राउ परेका हुन् । बचतकर्ताहरुको बचत रकम हिनामिना गरेको आरोपमा प्रहरीले सहकारीका अध्यक्ष विनोद सुनुवार र उपाध्यक्ष पदमबहादुर खत्रीलाई पक्राउ गरेको हो ।

जिल्लाको चम्पादेवी गाउँपालिका वडा नं. ९ विलन्दु स्थायी घर भएका सहकारीका अध्यक्ष सुनुवारलाई काठमाण्डौं महानगरपालिका वडा नं. ६ बौद्धबाट र मोलुङ गाउँपालिका ४ हर्कपुरका पदम बहादुर खत्रीलाई घरैबाट बुधबार पक्राउ गरिएको प्रहरी निरीक्षक बलिष्टार सिंहले जानकारी दिए । विहिबार आज अदालतबाट थुनामा राखेर अनुसन्धान गर्न ६ दिनको म्याद लिइएको छ ।

बचतकर्ता मध्येका तिलक श्रेष्ठ समेतले गत मंसिर १५ गते सहकारी विरुद्ध जाहेरी दर्ता गरेका थिए । ककनी गौरीबन सहकारी संस्थामा राखेको र उक्त बचत रकम झिक्न खोज्दा विभिन्न बहानामा सहरकारीका सञ्चालकले रकम फिर्ता नगरको भन्दै कानुन अनुसारका कारबाहीको माग गरेर बचतकर्ताहरुले  जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा उजुरी दिएका थिए ।

पक्राउ परेको सहकारीका अध्यक्ष सुनुवार नेकपा माओवादी केन्द्र ओखलढुंगाका  जिल्ला सचिव हुन् ।

सहकारी अन्य सञ्चालक समितिका पदाधिकारी पनि फरार छन् ।

प्रकाशित मिति : २०८०, ११ माघ बिहीबार ००:००  १० : ११ बजे